EnglishFrenchGermanItalianPolishPortugueseRussianSpanish

WESELE

Pragniemy Państwu zaprezentować profesjonalną Halę Namiotową CONSTANCJA dostosowaną do organizacji przyjęć o różnym charakterze, lunchów dla Grup zorganizowanych, bankietów, spotkań integracyjnych, pikników, imprezy firmowej, uroczystości rodzinnych, konferencji, prezentacji.

Hala namiotowa wyposażona jest w podłogę drewnianą, wykładzinę, żyrandole, gale ścienną i sufitową, stoły okrągłe lub biesiadne.

By zadbać o komfort Naszych Gości hala namiotowa jest ogrzewana oraz klimatyzowana w zależności od potrzeby. Hala namiotowa CONSTANCJA przyłączona jest bezpośrednio do Restauracji tworząc ciąg

komunikacyjny z kuchnią gorącą oraz sanitariatem i częścią hotelową.

Hala namiotowa CONSTANCJA pozwala na obsługę 200 - 300 osób w zależności od charakteru spotkania. Otwarta przestrzeń pozwala wszytskim Gościom cieszyć się wspólnym towarzystwem i uczestniczyć bez przeszkód w każdej części spotkania.

Wychodząc na przeciw oczekiwanią możemy zorganizować również catering kompleksowy z wynajmem hali namiotowej oraz poczęstunkiem dodstosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta.

Napisz lub zadzwoń do nas:

Zapraszamy do kontaktu w sprawie umówienie spotkania informacyjnego:

Recepcja
recepcja@hotelconstancja.pl
tel. 34 363 12 24

Mobile: 501 546 948